Yılın Modasını Yansıtan Tesettür Elbiseler

Yılın Modasını Yansıtan Tesettür Elbiseler

14 Haziran 2020

Farklı ve sıra dışı sayılabilecek çizgileriyle benzerlerinden ayrılan tesettür elbise modelleri çeşidi en bol olan ürünler arasında yer alıyor. Sadece düğün ve nişan gibi organizasyonlarda değil özel davetlerde de giyilebilen bu elbiseler her yaşta ve beğenideki alıcıların estetik ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

https://www.modanoiva.com/tesettur-elbise

Hem Desenli Hem Cepli Tesettür Elbiseler

Bu yılın çok satan tesettür elbiselerinin başında desenleri ile göz dolduran modeller yer alıyor. Cepli olması nedeniyle sportif bir imaj çizgisine sahip olan bu ürünler kampanyalıdır. Bu sayede yüzde otuza varan indirim oranlarından faydalanılarak anında sipariş edilebilir. Birbirinden farklı ve renkli desenler elbisenin çok daha kaliteli görünmesini sağlayarak, dikkat çekici ayrıntılarla süslenmiştir. Simli ve taşlı olan versiyonları da aynı kategorinin içine girilerek satın alınabiliyor.

Bisiklet Yaka Elbiseler ve Kombin Seçenekleri

Sadeliği ile ön plana çıkan bisiklet yaka elbiseler özellikle minimal tarzda giyinmek isteyenlerin bir numaralı tercihidir. Tıpkı desenli elbiselerde olduğu gibi bu ürünler de cepli. Cepli elbise modasının iyice yayıldığı günümüzde bu ürünleri taksitli ödeme imkanlarından faydalanarak satın almak da mümkün. Altı aya varan taksitlerle sipariş edilen elbiseler sadece üç iş günü içerisinde verilen adreslere teslim ediliyor.

Yüzde doksan beş oranında son derece kaliteli bir kumaş türü olan polyester kullanılmıştır. Yüzde beşlik likra kumaşı sayesinde esneme payı oldukça yüksektir. Dört mevsim giyilebilen bu ürünler kolye ve benzeri takılarla kombin yapılabilir. Sadece özel davetlerde değil günlük yaşam içerisinde de tercih edilebilen sade modellerdir.

Çiçek ve Leopar Desenli Elbiseler

Yılların vazgeçilmez desenleri arasında gösterilen çiçek ve leopar desenleri yeni nesil elbiselerde de başarıyla arz-ı endam ediyor. Gül ve lale gibi çok sevilen çiçeklerin birbirleriyle uyumlu bir şekilde tasarlandığı elbiseler astarlı ve astarsız olarak iki çeşidiyle satışa çıkarılıyor. Large'dan başlayan ölçüleri XXL'a kadar uzanmaktadır. Leopar desenli elbiseler ise aynı desene sahip ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar ile rahatlıkla kombin yapılabilir.

Krep kumaştan üretilen bu elbiseler hem zarif görünümleri hem de korunaklı kumaş yapısı sayesinde tercih sebebidir. Aynı ürünleri telefon ve Whatsapp üzerinden sipariş etmek de mümkündür.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.