Tunik

Tesettür Tunik Nedir?

27 Mayıs 2020

Özellikle İslam dininde kadınların örtünmesi gereken uzuvlarının örtünmesi anlamına gelen tesettür, kadınların giyimleri ile ilgili bir kavramdır. Özellikle tesettür Müslüman kadınlar için önemli bir kavramdır. Müslüman kadınların giyimi ile ilgili olan bu kavram kadınların giyim konusunda seçici olmasına neden olmaktadır. Bu yüzden Müslüman kadınlar tesettür kurallarına uygun giyinmek ister.

Yazlık Tesettür Tunik

27 Nisan 2020

Tesettür bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen uzun tunik modelleri her zaman zor bir alan olmuştur. Bol kesim etekler ile kullanıldığında, aşırı kilolu olduğunu gösterir. Buradaki önemli nokta sesin rengi ve tonudur. Dumanlı bir yazlık tesettür tunik tercih ederseniz, kot pantolon veya siyah pantolon için en iyi renk olacaktır. Kısa bir siyah çizme kullandık, böylece bilekler görünmedi ve entegre olmadı.

Tesettür Tuniklerde En Gözde Modeller

11 Mart 2020

Günlük yaşam denince kadınların en çok tercih ettiği modellerin başında tesettür tunik ürünleri geliyor. Hem şıklığı hem rahatlığı ile büyük oranda giyim konforu sunan bu modeller her bütçeye uygun fiyatları ile de tercih sebebidir. 

Rahat Kullanımı İle Ön Plana Çıkan Tesettür Tunik Tasarımları

07 Ocak 2020

Tesettür giyim, farklı ürünlere ev sahipliği yapan, kadınları her ortama şık sokabilecek donanıma sahip ürünleri satışa sunan tasarımlar ile donatılmaktadır. 

Tesettürlü Kadınlar İçin Tunik Modelleri

30 Eylül 2019

Farklı renk ve farklı desenlerde bulunan tesettür tunik modelleri her kişisel zevke uygun olarak kullanılabilir. Tesettürlü kadınların giysi dolaplarından eksik olmayan tesettür tunik modelleri kadınların modern ve şık bir görünüm sergilemesine büyük yardımcı olmaktadır.

Tesettür Kombininde Tunik Tercihi

06 Eylül 2019

Tesettür giyimler arasında kadınlar belirli kıyafetleri belirli kombin ürünleri ile kombinleyebilmektedir. Fakat tesettür tunik ürünleri ve modelleri rahatlıkla her ürün ile şık bir kombin özelliği sağlayabilmektedir.

Dört Mevsim Tunik

05 Eylül 2019

Tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında yer alan tunik, rahatlıktan vazgeçemeyen hanımların tercih ettiği, bluz ve gömlekten uzun bir kıyafet türüdür. 

Tesettürün Trend Ürünü Tunikler

28 Ağustos 2019

Tesettür ve moda birleştiğinden beri her geçen gün moda dünyasında çığır açacak modeller üretilmektedir. Moda tasarımcıları Tesettür Fransa alanına girdiğinden beri yepyeni tesettür ürünleri ortaya çıkmaktadır. 

Tesettür Tuniklerde Gece Şıklığı

26 Ağustos 2019

Tesettürlü kadınların vazgeçilmez parçası haline gelen tesettür tunik modelleri, yeni sezon trendlerininde önemli parçaları içerisinde yer alıyor.

Yaza Özel Tesettür Tunik Modelleri

02 Ağustos 2019

Özellikle yazın kombin oluşturmak ve şık bir görünümle dışarı çıkmak büyük öneme sahiptir. Sonuçta yaz ayları görsel olarak farklı giyim modellerinin daha öne çıktığı mevsimdir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.