Tunik

Keten Kumaş Yazlık Tesettür Tunik

13 Ağustos 2020

Tesettür tunikler her sezonun gözdesi olarak bilinen tesettür parçalarından biridir. Tuniklerin pek çok modeli ve tasarımı bulunmaktadır. Böylelikle hanımlar kendi tarzlarına en uygun tunik seçimini yaparak kombin oluşturabilmektedir. Yazlık tesettür tunik modelleri arasında bu sene keten kumaş tasarımlar oldukça beğeni toplamaktadır.

İnce Kumaş Yazlık Tesettür Tunik

04 Ağustos 2020

Tesettür tunik modası günden güne gelişme kaydetmektedir. Üretilen parçaların tasarımları her mevsim değişiklik göstererek hanımların beğenisine sunulmaktadır.

Tunik Giyim

27 Temmuz 2020

Modayı yakından takip eden kadınların dikkatini çekecek çok özel modelleri ile karşınızda boy gösteren tesettür giyim, her ortam içerisinde sizlere eşlik edecek özel seçenekleri bir arada sunmaktadır. Her sezon için değişen ve yaz aylarının başında bir önceki döneme göre oldukça şık modelleri ile karşımıza çıkan tesettür modelleri; her tarza ve keseye uyum sağlamaktadır.

Avantajlı Tesettür: Tunik

13 Temmuz 2020

Yaz, kış her mevsim giyilmesi ve kullanım açısından oldukça rahat olması nedeni ile en çok kullanılan kıyafetlerden biri olan tunikler kadınların gözbebeğidir. Sadece kadınlar için tasarlanmış olan bu ürün; tesettür kıyafet tercih eden kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Tesettür Tunik Nedir?

27 Mayıs 2020

Özellikle İslam dininde kadınların örtünmesi gereken uzuvlarının örtünmesi anlamına gelen tesettür, kadınların giyimleri ile ilgili bir kavramdır. Özellikle tesettür Müslüman kadınlar için önemli bir kavramdır. Müslüman kadınların giyimi ile ilgili olan bu kavram kadınların giyim konusunda seçici olmasına neden olmaktadır. Bu yüzden Müslüman kadınlar tesettür kurallarına uygun giyinmek ister.

Yazlık Tesettür Tunik

27 Nisan 2020

Tesettür bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen uzun tunik modelleri her zaman zor bir alan olmuştur. Bol kesim etekler ile kullanıldığında, aşırı kilolu olduğunu gösterir. Buradaki önemli nokta sesin rengi ve tonudur. Dumanlı bir yazlık tesettür tunik tercih ederseniz, kot pantolon veya siyah pantolon için en iyi renk olacaktır. Kısa bir siyah çizme kullandık, böylece bilekler görünmedi ve entegre olmadı.

Tesettür Tuniklerde En Gözde Modeller

11 Mart 2020

Günlük yaşam denince kadınların en çok tercih ettiği modellerin başında tesettür tunik ürünleri geliyor. Hem şıklığı hem rahatlığı ile büyük oranda giyim konforu sunan bu modeller her bütçeye uygun fiyatları ile de tercih sebebidir. 

Rahat Kullanımı İle Ön Plana Çıkan Tesettür Tunik Tasarımları

07 Ocak 2020

Tesettür giyim, farklı ürünlere ev sahipliği yapan, kadınları her ortama şık sokabilecek donanıma sahip ürünleri satışa sunan tasarımlar ile donatılmaktadır. 

Tesettürlü Kadınlar İçin Tunik Modelleri

30 Eylül 2019

Farklı renk ve farklı desenlerde bulunan tesettür tunik modelleri her kişisel zevke uygun olarak kullanılabilir. Tesettürlü kadınların giysi dolaplarından eksik olmayan tesettür tunik modelleri kadınların modern ve şık bir görünüm sergilemesine büyük yardımcı olmaktadır.

Tesettür Kombininde Tunik Tercihi

06 Eylül 2019

Tesettür giyimler arasında kadınlar belirli kıyafetleri belirli kombin ürünleri ile kombinleyebilmektedir. Fakat tesettür tunik ürünleri ve modelleri rahatlıkla her ürün ile şık bir kombin özelliği sağlayabilmektedir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.