Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

 Tesettür giyime özen gösteren hanımların vazgeçilmeyen elbisesi olan tesettür tunik, günümüzde değişik modelleri ile hanımların karşısına çıkmaktadır. Her yerden ve her zevkten bireye hitap edecek olan ürünlerin üretildiğini söylemek mümkün. Bilhassa bu ürünlere olan alakanın artması, tasarımcılar bakımından dikkate alınmakta olup, üretilen ürün sayısıyla beraber model türünü de arttırmaktadırlar. Vücut hatlarının belirgin olmasından kaçan ve giymiş oldukları dar kesim pantolonlarından ötürü kalçasını saklamak isteyen hanımlar için bu ürün üretilmektedir.

Tesettür Tunik Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

 Tesettür tunik kıyafetlerinin üretiminde mevsimler oldukça önemlidir. Çünkü birçok ürün modaya ve mevsime uyumlu bir şekilde üretilir. Yaz aylarında sıcak düşünülüp ürünler birazcık daha ince üretiliyor. Bu sayede tunik kullanan bireyler, kıyafetin içinde bunalım geçirmeyecektir. Bunun dışında yaza ayları içerisinde canlı renkler tercih ediliyor. Özel renk kombinleri sayesinde harika görünümler ortaya çıkıyor. Aynı zamanda tasarımcılar bakımından özel desenlerle de kıyafetler işleniyor. Bu modeller genel olarak geometrik şekillerde olurken, kim zaman da çiçek desenli şekilde de üretilmektedir.

 Fakat birçok kadın bakımından düz elbiseler tercih edilmekte olup, bunun bilincindeki tasarımcılar ona göre tasarımlar üretmektedir. Kış aylarında ise, ürünlerin üretimi adına kalın kumaşlar kullanılmaya özen gösteriliyor. Bunun nedeni ise tunik kullanan bireylerin soğuktan korunması adınadır. Aynı zamanda kış aylarında pek çok birey bakımından koyu renklerin tercih edilmesinden ötürü tasarımcılar da bu aylar içerisinde koyu renkleri tercih ediyorlar. 

 

Toplam 1073 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1073 ürün görüntüleniyor.
Modanovia - Oval Kesim Leopar Tesettür Tunik Leopar
Modanovia - A Kesim Siyah Şeritli Çiçekli Tesettür Tunik Siyah-Haki
Modanovia - A Kesim Renkli Çiçekli Tesettür Tunik Turkuaz
Modanovia - A Kesim Siyah Şeritli Tesettür Tunik Beyaz-Siyah
Modanovia - A Kesim Desensiz Tesettür Tunik Beyaz
Modanovia - Hakim Yaka Etnik Desen Tesettür Tunik Lila
ModaNoiva - Baskılı Krep Tesettür Tunik C30050-202
ModaNoiva - Baskılı Krep Tesettür Tunik C30050-204
Modanovia - Kolları Etek Ucu Çiçek Desen Tunik Haki
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.