Tesettürün Trend Ürünü Tunikler

Tesettürün Trend Ürünü Tunikler

28 Ağustos 2019

Tesettür ve moda birleştiğinden beri her geçen gün moda dünyasında çığır açacak modeller üretilmektedir. Moda tasarımcıları Tesettür Fransa alanına girdiğinden beri yepyeni tesettür ürünleri ortaya çıkmaktadır. Tesettür abiyeler, feraceler, tesettür takım ve tulumlar gibi birçok asil tesettür ürünü ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerin en çok tercih edilenlerinden biri de tesettür tunik modelleridir. Sadece tesettürlü kadınlar tarafından değil tüm hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür tunikler. Bundan dolayı yediden yetmişe her kadının tercih edeceği türden modelde ve renkte üretimi yapılmaktadır.

https://www.modanoiva.com/tunik 

 Tesettürün Ferahlığı Tunikler

 

 Tesettür tunikler, kapalı hanımların genellikle pantolonun üzerine tercih ettiği tesettür tunikler, hem spor tarzda hem klasik anlamda tercih edilebilmektedir. Tunik tesettürün en belirgin ürünü olma özelliği taşımaktadır. Bundan dolayı tunik tercihleri dikkatli bir biçimde yapılmalıdır. Tesettür sadece bir görünüş değil aynı zamanda bir karakteristik yapıyı gösterir. Bununla alakalı olarak hanımların kişilik yapısı hareketli, canlı ya da ağır, oturaklı karakterlerde olabilir. Bununla alakalı tunik modelinin kişiyi taşıyacağı modeller tercih edilmesi her anlamda daha hoş olacaktır.

 

 Tunik Kombinleri

 

 Tunik kombinin de etkileyici bir görünüm için öncelikle tarzın han türden olduğu belirlenmelidir. Spor tarz da bir tunik tercih edilecek ise, canlı renkler ve hareketli desenlerin olduğu bir tunik modeli, geniş paça bir kot pantolon, uygun renklerde bir şal ve sneaker spor ayakkabı ile sportif bir ferahlık ve hoş bir duruş ortaya çıkacaktır. Aynı şekilde klasik bir sitil tercihi olanlar, sade renklerde bir tesettür tunik modeli, bilek paça bir pantolon, uygun bir babet ve eşarp ile zariflik meydana gelecektir. Bu şekillerde iki türlü kombin ortaya çıkacaktır. Bunların dışında dikkat edilmesi gereken bir husus da ten rengi ile tunik modelinin renginin uyum sağlamasıdır. Çünkü ten rengi ile uyum sağlamayan, renkler tercih edildiğinde renkler bir birini boğacak ve istenilen görünüm ortaya çıkmayacaktır.

 

 Tunik ve Aksesuar Seçimi

 

 Tesettür modasında her türlü seçimin şıklık açısından önemi belirleyici olmaktadır. Tarzın klasik ya da spor olmasına karşın, çanta ve saat modelleri de bu minvalde tercih edilmelidir. Klasik modelde klasik bir çanta tercih edilebilirken, spor tarzda hasır çanta ya da kumaş çantalar da hoş duracaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.