Tesettürde Simli Tasarım Şıklığı

Tesettürde Simli Tasarım Şıklığı

12 Haziran 2019

 Yeni sezonun en iyi parçalarından birisi, simli elbise modelleridir. Bu elbiselerin tesettür modelleri içinde de son dönemlerde en gözde olan modeller olduğu söylenebilir. Özel davetler için elbiselerle göze çarpmayı arzu eden hanımların, ışıl ışıl görünmek istemesinden ötürü özel tercihleri arasına eklediği söylenebilir. Simli elbiselerin genel olarak; düğün, özel davetler, kına, kına gecesi, nişan, sünnet düğünü adına bireyin istediği herhangi mekana giderken seçilebilir. En son moda parçaların içerisinde yer alan bu elbiseler, hanımların gözdesi şeklinde tanımlanabilir. Simli elbiseler her sezon için rahat şekilde giyilebilir. Simli elbise trendi korunarak, her geçen zaman daha çok istenen elbise türü içerisinde yer almaktadır.

 

 Simli Elbise Trendi

 

 Simli elbise trendi, özel davetler için hanımların en fazla tercih ettikleri tasarımları arasındadır. Tercih edilecek bu model elbiselerde rahatlık oldukça önemlidir. Bundan ötürü simli olan elbiseler yarı likralı şekilde üretilmiştir. Likralı elbiselerin hanımların daha rahat hareket etmesine imkan sağlamış olmaktadır. Bunun dışında elbiselerin iç kısmında da astar ayrıntıları da bulunmaktadır. Bu astar hem elbisenin toplanmasını hem de iç bölümlerin görünmesini önlemektedir.

 

 Simli Elbise Modelleri İçin Ayrıntılar

 

 Hanımların tercih ettikleri modellerin içerisinde bulunan simli elbise modelleri geniş kesimli olan ve fırfır ayrıntılarına geniş yer verilmiş olan modellerdir. Bu ürünlerde model yelpazesinin son derece geniş olduğu söylenebilir. En fazla tercih edilen elbise modellerine renk açısından bakıldığı zaman pudra, siyah, bebe mavisi gibi renklerin çok fazla tercih edilen renkler olduğu söylenebilir. Bu elbiseler içerisinde şifon ayrıntıları da çok geniş yer almaktadır. Üst beden kısımların simle hareketlendirildiği, kol bölümlerinde de şifon ayrıntıların elbiseye farklı hava kattığı kesindir. Simli elbise modellerinin, herkese uyumlu stilde ve modelde ürün türlülüğü ile üretilmiş olup, hanımların zevkine sunulmaktadır.

 

 Simli Elbise Tasarımlarında Seçenekler

 

 Simli elbise tasarımları, balık elbise şeklinde tasarlandığı üzere etek bölümü de daha geniş stilde tasarlanmaktadır. Hanımlar kendi kınaları ve nişanları gibi önemli günlerinde bu elbiseleri rahat şekilde değerlendirecektir. Üst bölümde yelek ayrıntısı yer alan elbiseler üstüne işlenen etnik ayrıntılarda sim kullanılmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.