Tesettür Tuniklerde Gece Şıklığı

Tesettür Tuniklerde Gece Şıklığı

26 Ağustos 2019

Tesettürlü kadınların vazgeçilmez parçası haline gelen tesettür tunik modelleri, yeni sezon trendlerininde önemli parçaları içerisinde yer alıyor. Kombinin kolay bir şekilde yapılması ve farklı alternatifleri ile tesettür tunik modelleri tesettürlü kadınların giysi dolaplarında en önemli parçalar şeklinde yerini almaktadır.

 

 Tesettür Tunik Tasarımlarında Yer Alan Alternatifler

 

 Tesettür tunik boyları farklılık göstermektedir. Tunik boyu gidilecek mekana göre tercih edilmelidir. Çoğunluk ile spor tesettür tunik modelleri diz hizasının biraz yukarısında tercih edilmektedir. Fakat özel gün ve özel organizasyonlarda gece şıklığını oluşturmak için diz altı tunik modelleri tercih edilmelidir. Burada tercih tuniği kullanacak tesettürlü kadınlara kalmıştır. Uzun tesettür tunik modelleri, uçuş uçuş olan incecik kumaşlardan tasarlanandığı için tesettürlü kadınlara hafiflik uyandırmaktadır.

 

 Açık renge sahip olan tunikler ile koyu renk pantolon kombin edildiği zaman tesettür tunik modeli daha çok ön plana çıkacaktır. Etek ucu asimetrik kesime sahip olan tunik modelleri de hem şık hem de modern bir duruş sergilemektedir. Uzunluğu ayak bileklerine kadar uzanan tunikler, elbise şıklığı için tasarlanan modeller içerisinde yer almaktadır. Sadeliği seven ancak aynı zamanda şık görünmeyi hedefleyen tesettürlü kadınlar uzun tesettür tunik modellerini tercih edebilirler.

 

 Tesettür Tunik Kombinleri İle Fark Oluşturmak Mümkün

 

 Tesettür tunikler, kapalı kadınların en sevdiği tesettür giyim ürünlerinden birisi olmaktadır. Günlük hayatta kullanılan tunik modellerinin tesettür kombin yapılması diğer kombinlere göre daha bir kolay olmaktadır. Fakat gece organizasyonu ya da düğün konseptine katılırken tunik modellerini kombin etme konusunda tesettürlü kadınların daha fazla dikkat etmesi gerekmektedir. Işıl ışıl parlayan kombinler yapılırken pantolon modeli de klasik modellerden tercih edilmelidir.

 

 Bu tür yapılan kombinler ile tesettürlü kadınlar hem daha şık hem de daha modern bir görüntü elde edebilirler. Son yılların trendi olan İspanyol kol tuniklerinde kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edildiği görülmektedir. Gece şıklığını amaçlayan tesettürlü kadınların bu modelleri de göz önünde bulundurmaları faydalı olacaktır. Vintage havası katan İspanyol kollu kıyafetlerde oldukça şık ve modern bir hava sergilemektedir. Tesettürlü kadınlar zengin model ve renk seçeneğine sahip tuniklerden istediğini tercih edebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.