Tesettür Kombinlerde Öne Çıkan Detaylar

Tesettür Kombinlerde Öne Çıkan Detaylar

16 Eylül 2019

Genellikle iki farklı parçadan oluşan tesettür kombin modellerinde bu sezonun göze çarpan detaylarından biri pastel tonlardaki renk seçenekleridir. Sitemizde satışa sunulan kombin çeşitlerinde toz pembe, açık sarı, fıstık yeşili gibi renkler bu parçaları daha uyumlu hale getirmektedir. Ayrıca bu tonlar sezonun da trendleri olduğundan moda ile uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz.

 

 Renklerin bu sadeliği günlük şıklığınıza yardımcı olacaktır. İki parçanın birbiri ile olan renk uyumu da gözlerden kaçmıyor. Bu aradaki uyum kombini birbiriyle tutarlı hale getirmektedir. Size düşen ise siteden ikili kombin satın aldıktan sonra bu parçaları doğru aksesuarlar ile kombinlemek. Bu sayede şıklık yarışında birçok kişiyi geride bırakacaksınız.

 

 Salaş ve Rahat Parçalar

 

 Birçok kadın tarafından tercih edilen kombinlerde öne çıkan bir diğer detay ise salaş ve rahat parçaların kullanılmasıdır. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanıma uygun bu salaş giyim, modanın dikkat çekici trendlerinden biridir. Bu rahat kıyafetler ile kombin oluşturarak gün içinde rahat hareket etme olanağı elde edebilirsiniz.

 

 Aynı zamanda özel günlerde kullanacağınız salaş bir kombin sizi oldukça şık gösterecektir. Bununla birlikte özel günlerde kullanacağınız rahat kıyafetler sizin oldukça huzurlu bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır. Sitemizdeki birçok kombin çeşidinde de bu salaş detaylara yer verilmiştir. Tek yapmanız gereken en çok hoşunuza giden modeli satın almak.

 

 Küçük Ama Göze Çarpan Detaylar

 

 Tesettür kombinlerde öne çıkan bir diğer ayrıntı ise küçük ama göze çarpan detaylardır. Çoğu kez iki parçadan oluşan kombinlerin üst parçasında kullanılan bu detay kıyafetlere farklı bir hava katmaktadır. Özellikle yakada kullanılan fiyonk, boncuk veya pullar, bel bölgesinde kullanılan kalın bir kemer gibi detaylar karşımıza çıkabilir.

 

 Bunun yanında minik çiçek desenleri de bu sezon en çok karşılaştığımız detaylardan. Bu gibi ayrıntılar kombinleri sade bir havada çıkarır ve daha şık bir görünüm ortaya koyar. Sitemizde de göreceğiniz gibi tüm bu detayların bulunduğu kombinlerimiz mevcuttur. Sizin yapmanız gereken ise tarzınıza ve stilinize en uygun modeli seçerek muhteşem ve göz alıcı bir kombin ortaya koymak.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.