Tesettür Elbiselerde Kombineler

Tesettür Elbiselerde Kombineler

27 Eylül 2019

Yeni sezon elbiseler için tesettür elbise modelleri vitrindeki yerini alırken, tercih yapmak oldukça güç hale gelmektedir. Değişik zevklere göre özellik ve renk bakımından karşılık veren çözümler üretilmektedir.

 

 Abiye Elbise Tasarımları

 

 Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle abiye elbise tasarımları sık bir şekilde satın alınmaktadır. Bu ürünler satın alınırken, ürünlerin yalnızca görsel olarak değerlendirilmemesi gerekir. Dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır.

 

 Abiye Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar

 

 Abiye elbise seçilirken, elbisenin kişinin fiziksel özelliklerine uygun olması çok önemlidir. Çok dar veya çok bol elbise tercih etmek kötü görünmeye yol açacaktır. Kullanılan başka parçalar ile düşünülerek kıyafetin alınması gerekir. Gösterişli elbiseler için diğer parçalar sade olmalıdır. Renk uyumuna önem verilmelidir.

 

 Eşarp, şal ve diğer kısımlar aynı tonlarda olursa boğucu bir görünüm elde edilebilir. Abiye elbiseler alınırken etkinlik hususiyetlerine uyum sağlanması gerekir. Örnek olarak akşam yemeğinde kullanılacak olan abiye elbise ile eğlence içeren ortamlarda kullanılacak olan abiye çeşitleri farklı olabilir. Giyilecek elbise bireyin kendi stilini yansıtmalıdır. İlk önce içe sinen görünüm oluştuğuna inanılması önemlidir. Bu enerji yansıması iyi hissettiren vaziyettir.

 

 Günlük Elbise Tasarımları

 

 Alışveriş yapılmadan önce fikir edinmek adına günlük elbise tasarımlarına bakılabilir. Canlı renklerden hoşlananlar adına püskül ayrıntılı uzunlamasına çizgisi bulunan elbiseler idealdir. Pastel renkleri sevenler adına ön bölümü düğmeli kıyafetler seçilebilir. Düz kesimi olan kişiler için belden kuşaklı olan tasarımlar tavsiye edilebilir.

 

 Yeni Sezondaki Günlük Elbiseler

 

 Yeni sezonda çiçekli ve puanlı modeller ferahlık hissi verdiğinden ötürü çokça tercih ediliyor. Elbiseye daha çok hareket katmak istenirse omuzdan düğmeli olan tek renk kıyafetler kullanılabilir. Hareketi alt bölümden katılmak istenirse kloş olan renkli kıyafetlere yönelmek doğru olabilir. Cepli kıyafetleri isteyenler için de yeni sezon kıyafetleri bulmak mümkündür.

 

 Kıyafetlerde sıra dışı olan asimetrik modeller bu yıl çokça öne çıkmaktadır. Aynı zamanda ortadan ikiye bölünmüş renkler ile dikkat çeken tesettür giyime sahip olmak mümkündür. Değişik parçalar ile tesettür kombinesi yapmak adına tercihlere önem vermek önemlidir. Günlük kıyafetlerde iş yaşamına yönelik gereklilikler göz önünde bulundurulabilir. Çanta, makyaj, aksesuar, eşarp ayrıntıları mutlaka olarak değer verilmesi gereken detaylardır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.