Tesettür Abiye Modelleri ve Tesettür Abiye Fiyatları

 Tesettür giyimde şıklığı yakalamak için abiye modelleri tercih edilmektedir ve birbirinden farklı tesettür kıyafetler içerisinde ışıltılı abiyeler daha çok tercih edilmektedir.

 Özel tasarım ile işlenmiş ışıl ışıl tesettür abiye kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Tesettür kıyafetler şık olduğu kadar rahat olmaları da dikkat çekmektedir. Çünkü her bir kıyafet özel kumaşlarla özenle dikilmektedir, vücudu saran elbiseler sayesinde rahatlık sağlanmaktadır. En çok tercih edilen abiye kıyafetler ise kol ve ayak kısımları işlemeli abiyeler ya da dantelli abiyelerdir. Tek renk fırfır detaylı abiyeler de kadınları en şık gösteren modeller arasında yer almaktadır.

Şık Ve Rahat Abiye Kıyafetler

 Nakışlı, tül fırfırlı, tek renk ya da farklı renklerde abiyeler her zevke hitap etmektedir. Etek bölümü daha hareketli ve daha bol duran elbiselerde özellikle daha kilolu bayanların kurtarıcısı olmaktadır. Pembe ve mavinin hakim olduğu capcanlı tesettür abiyeler de özellikle gençler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Belden kemerli elbiseler de her yaş gurubundan kadının kullandığı kıyafetler arasında yer almaktadır.

 Kolları pul payet işlemeli elbiseler ise daha çok düğünlerde kullanılan parçalar arasındadır. Kol kısmı ve elbise kısmı iki farklı renkte üretilen abiye kıyafetler de yelek etkisi yaratarak ayrı bir hava katmaktadır. Hareketli cıvıl cıvıl elbiselerden vazgeçemeyenlerin tercihi ise çiçekli, çok daha fazla rengin kullanıldığı elbiseler olmaktadır.

Toplam 337 ürün görüntüleniyor.
Toplam 337 ürün görüntüleniyor.
ModaNoiva - Bisiklet Yaka Volan Kol Tesettür Abiye Siyah PC3019SH
ModaNoiva - Payet İşlemeli Tesettür Abiye Lila PC3031LL
ModaNoiva - Payetli Kemer Detay Tesettür Abiye Siyah SAH7375SH
ModaNoiva - Payetli Kemer Detay Tesettür Abiye Pudra SAH7375PD
ModaNoiva - Güpür Detay Boncuk İşlemeli Tesettür Abiye SAH7284MV
ModaNoiva - Payetli Çiçek Desen İşlemeli Tesettür Abiye Siyah PC3426SH01
67 - Simli Taş Güpür İşlemeli Tesettür Abiye Mürdüm PC3430
ModaNoiva - Payet İşlemeli Kuşaklı Abiye Elbise MN3333SH
ModaNoiva - Payet İşlemeli Kuşaklı Abiye Elbise MN3333BO
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.