Takım-Kombin

Tesettür Kombini Basit İpuçları

24 Eylül 2020

Tesettür kombin yapmak için basit ve birkaç pratik yöntem mevcut. Öncelikle kötü elbise yoktur yanlış kombin yapılmış kıyafet vardır, bu düşünce ile her tesettür kombin yapacak kişi rahatlıkla işini halledebilir.

Günlük Rahat Tesettür Kombin Önerisi

17 Temmuz 2020


Günümüzde pek çok hanım gün içerisinde rahatlık istemektedir. Rahat hareket etmek isteyen hanımlar gün içerisinde yaptıkları kombinler ile bu rahatlığı oluşturabilmektedir. Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte günlük rahat kombin yapılacak ürünlerde farklılık göstermektedir.

2020 Yeni Sezona Damgasını Vuracak Tesettür İkili Takım Modelleri

30 Aralık 2019

Muhafazakar kadınların bugün ne giyeceğim derdine son veren tesettür ikili takım seçenekleri, çalışma hayatındaki tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Tesettür takımlarda alt ve üst giyimin aynı renkleri taşıdığı modeller, asimetrik kesime sahiptir.

Tesettür Elbise Kombin Önerileri

26 Eylül 2019

Dış giyim ürünler en kolay tesettür elbise modelleri ile kombinlenmektedir. Dış giyim ürünlerinde bulunan detayların fazla olması tesettür elbise modellerinin daha sade ve tek renk olarak seçilmesini gerektirmektedir.

Tesettür Kombinlerde Öne Çıkan Detaylar

16 Eylül 2019

Genellikle iki farklı parçadan oluşan tesettür kombin modellerinde bu sezonun göze çarpan detaylarından biri pastel tonlardaki renk seçenekleridir.

Tesettür İkili Takımlar İle Şıklığı Ve Rahatlığı Birarada Yaşayın

07 Ağustos 2019

Hareketli bir tarz oluşturmak isteyen tesettürlü kadınlar, günlük hayatları içerisinde çok fazla tesettür ikili takım modellerini tercih etmektedir. 

Tesettür Elbiselerle Şık Kombineler Oluşturmak

15 Temmuz 2019

Hangi giyim parçası olursa olsun tek olarak istenen o şık tasarımlar her daim sunulmamaktadır. Mutlaka olarak değişik parçalar ile bir araya getirilmeli ve etkileyici görünüm yakalanmalıdır.

Tesettür Takımlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

19 Haziran 2019

Takım şeklinde tasarlanan tesettür giyim, son dönemlerde oldukça türlü türlü bir hâl aldı. Her tercihe ve zevke uyumlu olan modeller içerisinde bir karar vermek basit değildir.

En Fazla Tercih Edilen Takımlar

17 Haziran 2019

Her daim en iyi giyim tarzına sahip olmak hedefinde olan hanımlar, kendi moda trendini temsil edecekleri tesettür takım modellerini tercih ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.