Şık Tasarım Modelleri İle Abiye Sezonu

Şık Tasarım Modelleri İle Abiye Sezonu

14 Ekim 2019

Çeşitli davet ve organizasyonlar için daha şık giyim parçaları tercih edilmektedir. Bunların başında ise tesettür abiye modelleri gelmektedir. Tesettür abiye ve elbise seçimlerinde daha şık parçalara yönelmek tamamen kişinin kendi tarzına kalmaktadır. Fakat daha ön plana çıkmayı seven ve gösterişten hoşlanan hanımlar için şık tasarımlı abiyeler bu sezonun gözde parçaları arasında yerini almaktadır. Şık tasarımları ile boncuk işlemeli modellerin havası bu sezonda kendini göstermektedir.

 

 Boncuk işlemelerinin yanı sıra nakış işlemeli abiyeler de sezonun farklı ama şık tesettür abiye modelleri arasında raflarda yerini almaktadır. Yaz aylarında yapılan çeşitli organizasyonlarda bu nakış detaylarını çok az görebilirsiniz. Bu sezonun en nadide abiye modelleri arasında olup aynı zamanda gösterişli parçalarındandır. Bu sezon kendi tarzınıza en uyan ve size en yakışacak şık abiye parçasını seçerek kendinizi güzel ve özgüvenli hissedebilirsiniz.

 

 Renkli Abiye Modelleri Nasıl Kombinlenir?

 

 Şık tasarımları ile pek çok kadının en beğenilen tesettür abiye modelleri arasında yerini alan işlemeli abiyeler bu sezonda çok popüler. Kumaşı, renk ve deseni olarak rengârenk abiyelerde, her yaşa uyacak modeller bulunmaktadır.

 

 Bu renkli abiyeleri kombinlemesi zor gelebilir. Fakat aksesuarlarınızı daha renkli parçalar seçerek görünümünüzü eğlenceli hale getirebilirsiniz. Renkli desenli abiyenin altına, abiyenin içerisinde olan renklerden birini seçerek ayakkabı renginizi belirleyebilirsiniz. Ayakkabınızın renginde ve kumaşında olan bir çanta seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

 İşlemeli Abiyelerde Renk Uyumu Nasıl Olmalıdır?

 

 İşlemeli abiyelerde genellikle kol detayları bulunmaktadır. Kol detaylarında yoğunluk olan abiyelerde çanta seçimini daha sade bırakmak gerekir. Çantanın rengi ile abiyenin rengi aynı olduğunda daha net bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

 Aynı zamanda ayakkabı seçiminizi çanta ve abiye renginin zıttı olarak yapmalısınız. İşlemeli abiyelerde renk uyumunu eşarp ve şal ile sağlayabilirsiniz. Abiyenizin tonlarında seçeceğiniz eşarp ya da şal daha iyi görünmenizi sağlayacaktır.

 

 Abiye Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

 

 Abiye seçimi yaparken ilk olarak vücudunuzu tanımalı, size yakışacak parçalar seçmelisiniz. Sezonun modası olan parçalara göz atarak abiye seçimi yapabilir, böylelikle daha şık ve gösterişli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Renk seçimlerini kendinize yakışan renklerden yana kullanmalısınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.