Rahat Kullanım Keyfi Sunan Tesettür Kap Modelleri

Rahat Kullanım Keyfi Sunan Tesettür Kap Modelleri

12 Temmuz 2019

İlkbahar- yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte tesettür kap modelleri daha fazla önem kazanmaktadır. Tesettür giyim anlayışına sahip olan kadınların her yılın yeni sezonunda olmazsa olmazları arasında kap modelleri yer almaktadır. Dar ve uzun kesimde tasarlandığı için tesettürlü kadınların boyunu daha estetik bir görüntü içerisine bürüyor. Sade tarzda tasarlanan tesettür kap modelleri ile gündelik yaşamınızın her alanında kolay bir şıklık elde edebilirsiniz.

 

 Şık Bir Görünüm İçin Fermuarlı Tesettür Kap Modellerini Tercih Edin

 

 Tesettür dünyasında muhafazakar kadınlar tarafından büyük beğeni gören tesettür kap modelleri, 2019 yılı yeni sezonunda daha fazla fermuar ayrıntısı ile zenginleştirilerek ön plana çıkartılıyor. Ön kısmı baştan aşağıya fermuar detayına sahip olan ürünler, hem spor tarzda hem de klasik tarzda giyinmeyi seven tesettürlü kadınlar tarafından tercih ediliyor. Yenilikçi tesettür kap alternatiflerinin ön kısmında straz taş eklemeleri ve ince motif detayları göze çarpıyor. Kadınsı ruhunuzu açığa çıkartan zarif parçalar ile harika tesettür kombinler yapabilirsiniz.

 

 Tek parça bir tesettür giyim ürünü olduğu için tesettürlü kadınlar içine istediği parçayı giyerek oldukça şık hir görünüm elde edebilirler. Değişik detaylar ile süslenen tesettür kap modelleri koleksiyonuna göz atarak gündelik tarzınıza birbirinden harika şıklıklar kazandırabilirsiniz. Tek renkli tesettür kap modellerini tercih ederek her çeşit eşarp ve şallar ile uyumlu tesettür kombinler oluşturabilirsiniz.

 

 Giyim Tarzınızı Yansıtan İnce Desenli Tesettür Kap Modelleri

 

 Bel kısmında kuşak eklemeli olan sade tesettür kaplar, yeni sezonda incelikli jakar desenleri ile zenginleştirilerek daha hareketli bir görüntü elde etmenize imkan sağlıyor. Hafif salaş kesimde üretilen parçalar, diz kısmına kadar inen uzunlukları sayesinde tesettürlü kadınların boyunu olduğundan daha da uzun gösteriyor.

 

 Jakar desenler, kap modellerinin yan kısımlarında dikkat çekiyor. Altın rengi, kırmızı, siyah, kahverengi ve gri tesettür kap modellerinde ilgi çeken renklerin başında yer alıyor. Tesettür kap modellerinin bel kısmında çoğunlukla zincir aksesuarları ya da deri kumaş materyalleri kullanılmaktadır. Kap modeline eklenilen kuşak detayları, tercih ettiğiniz kap modeline ayrı bir şıklık katmaktadır. Kap modellerinin yaka formu da bebe yaka, dik yaka ve dik yaka gibi farklılıklar göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.