İlkbahar Yaz Sezonuna Özel Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

İlkbahar Yaz Sezonuna Özel Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

05 Mayıs 2020

Tesettür giyim alanında en gözde kategorilerden biri tesettür elbise seçenekleridir. Günlük, abiye, spor ya da ofis tarzlarına uygun olarak pek çok model bulabilirsiniz. Her sezon daha fazla çeşitlilik sunulmakta ve şıklık artmaktadır. İlkbahar- yaz sezonunun öne çıkan seçenekleri arasında ise çiçekli motifler tesettür giyim markalarının vitrin modelleri olmaktadır.

 

 Belden Büzgülü Çiçekli Elbiseler

 

 Belde kullanılan kuşaklar dış giyim tesettür modellerinde de zarif bir detay olarak çok beğeniliyor. Bu tarz modeller hem şık hem de modern bir hava sunmaktadır. Çiçekli motiflerde ise ana tema siyah olması üzerinde kullanılacak motifleri mükemmel bir şekilde bütünleştiriyor. Tercihlere göre çiçek motifleri daha iri ya da daha küçük olabilir. İri motifler genel konseptler içerisinde çok beğenilmektedir.

 

 Cepli Çiçekli Elbiseler

 

 Motiflerin ara ara kullanılması da oldukça beğenilen sonuçlar oluşturmaktadır. Modellere eklenen cep detayları ile elbise modellerinin daha spor bir hava elde etmesini sağlıyor. Çiçekli motiflerde kullanılan renk tonlarına göre şal ve ayakkabı kombini yapılabilir. Siyah yerine lacivert ve mavi gibi renk tonları da daha kibar bir tarz oluşturabilir. Şal ya da eşarp seçimlerinizde elbisenin çiçek motifleri çok yoğun ise ana renkten seçilebilir. Bu tarz modelle daha günlük tarzlar için tercih edilmektedir.

 

 Beli Kuşaklı Modeller

 

 Belde kullanılan kalın kuşaklar modelleri daha trençkot havasına bürünmektedir. Bu da modern bir tarz için hoş seçenekler oluşturmaktadır. Genel olarak koyu renkler üzerine çiçek motifleri tercih edilir. Ancak açık renkler üzerinde rengarenk çiçeklerle bezeli modellerde ilkbahar- yaz sezonunun cıvıl cıvıl tasarımları arasında yerini alıyor. Özellikle etek uçlarında yoğunlaşan motifler zarif tarzlar oluşturuyor. Taba, vizon, hardal, zümrüt, pudra gibi renk tonları üzerinde çiçek motifleri hoş bir bütünlük oluşturacaktır. Eşarp seçimlerinde detaylarda kullanılan ara renkler tercih edilebileceği gibi elbisenin genel renginin bir- iki ton daha koyusu da uyumlu kombinler oluşturacaktır.

 

 Desenlerin dağınık olmasının yanında kollarda, robada ve etek ucunda kombin oluşturması da şık bir günlük kullanım elde etmenize imkan verir. Çiçekli motifler özellikle genç tesettürlü kadınların en çok beğendiği spor ve günlük tarzlarını zarif bir şekilde tamamlayan seçenekleri olmaktadır. Ancak her yaştan tesettürlü kadınlar için iç açıcı bir tarz, mutluluk veren kombinler oluşturacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.