Her Beğeniye Uygun Ferace Kombinleri

Her Beğeniye Uygun Ferace Kombinleri

01 Temmuz 2019

 Dış giyimde hem rahatlık hem de başörtüsünün bedenin dış hatlarını belli etmemesi sayesinde kapalı kadınlar tarafından tercih edilen ferace modelleri günümüzde birçok kombin için farklı tasarımlar için üretilmektedir. Feraceler, diğer kıyafetler gibi, her yılın yeni sezonuna göre özel olarak tasarlanmaktadır.

 

 Ferace Yeni Bir Model Mi?

 

 Ferace eski zamanlardan beri kullanılan bir kıyafettir. Bayanların üstlerini örtmek için kullandıkları elbisenin adı bu şekilde seçilmiştir. Bu kıyafet bugün farklı kumaşlardan üretilir. Sıra dışı ve modaya uygun kumaşlar tercih edilir. Özellikle düz ve desensiz modeller sıklıkla tercih edilir. Çünkü kadınlar çoğunlukla ferace modelini basit tesettür tercih etmek için kullanır.

 

 Buna ek olarak, mevcut moda içinde koyu renkler de üretilir. Ayrıca, türban kullanan kadınlar için büyük miktarlarda giysi üretimi seçimde de büyük rol oynamaktadır. Ferace, genel olarak kadınlar tarafından giyilen mantoya benzemektedir. Fakat palto ile olan farkı, büyük bir yakanın olmamasıdır. Ferace kullanan kadınlar, kullandıkları diğer kıyafetlerle de kombin yapmak da isteyebilir.

 

  Ferace Modelinin Rengi Ne Olmalıdır?

 

 Tesettür camiasında ferace dendiğinde, siyah renk akla gelir. Siyah ferace modelleri çok popülerdir çünkü her model ayakkabı ve şal ile uyumlu bir görüntü oluştururlar. Moda tasarımcıları, feraceler için genelde siyah çizgisini bozmadan hareket eder ve desen farklılıkları ile model üretirler. Yeşil, kahverengi, mor veya haki renkleri de yok değildir. Hangi ferace modelini beğenirseniz kolayca bulabileceğiniz renkleri var demektir.

 

 Feracelerde Kombinasyon Nasıl Yapılır?

 

 Ferace kombinasyonunda akla gelen ilk şey ayakkabılar ve bir fulardır. Ancak bu durum bu kadar da basit değildir. Ferace kombinasyonu oluştururken her şey uyum içinde olmalıdır ve daha rahat hissetmenizi sağlamalıdır. Etek ve ayakkabının uyumu da ferace kombinasyonunda önemlidir. Feracenin siyah modelleri, kolayca kombin yapılabilir ve zayıf gösterdikleri için çok popülerdir.

 

 Siyah modellerle bir kombinasyon oluştururken, üstüne illa siyah giymeniz gerekmez. Bunun yerine mor, yeşil bir eşarp tercih edilebilir. Ferace alırken vücut yapısına uygun olup olmadığı not edilmelidir. Doğru seçimi yaparsanız, olduğunuzdan daha da zayıf görünebilirsiniz. Örneğin, geniş başörtüsü olan kadınlar daha geniş bir omza sahip gibi görünürler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.