Ferace

Tesettür Giyimin Kurtarıcısı: Feraceler

14 Eylül 2020

Uzun yıllardır en çok tercih edilen tesettür giyim ürünlerinden biri olan feraceler, kelimenin tam anlamıyla tesettürlü kadınların kurtarıcısı olmuşlardır.

Feracenin Dört Mevsimi

06 Eylül 2020

Dış giyimin vazgeçilmezi ve tüm modellere uygun bin bir çeşit renkler ile üretilen öncelik rahatlık sonrasında şıklık ve zerafet tanımı ferace çeşitleri içerisinde yer alır. Mevsimsel kumaşlar ile üretilen ferace çeşitleri tüm dış giyim ile kombine etme olasılığı sağlamaktadır.

En Zarif Yazlık Ferace Modelleri

05 Haziran 2020

Kadın giyim sektörü her geçen gün gelişiyor. Özellikle her yaştan kadınlar hitap eden giysiler vitrinlerdeki yerini alıyor. Kişisel zevkler ve beğeniler doğrultusunda seçilen kıyafetler ise son derece şık ve zarif bir görünüm elde edilebilir. Önemli olan kişilerin kendilerine en yakışan kıyafetleri seçmesidir. Bu kıyafetlerin doğru aksesuarlar ile kombin yapılması da oldukça önemlidir. Tesettür giyimde de büyük bir değişim söz konusu.

Yeni Sezonda Ferace Modelleri

31 Mayıs 2020

Havaların ısınmasıyla ve yaz mevsiminin gelmesiyle dış giyim ürünlerine ilgi artmaya başlamıştır. Şık giyinmeyi seven bayanların en dikkat ettiği giyim çeşidi ise dış giyim ürünleridir. Bu durum tesettürlü bayanlar içinde geçerli olup yeni sezonda kapalı bayanlar için birçok çeşit dış giyim ürünleri bulunmaktadır.

Ferace Nedir?

18 Mayıs 2020

Tesettür giyimin pek çok çeşidi modaya endeksli oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Bunlardan en bilinenlerinden biride ferace olup eski bir Türk bayan tesettür giyimidir. Çarşaftan daha eski bir dış giyimidir. Bayanların yanı sıra erkeklerinde kullandığı feraceler farklı isimlerle anılır. Kadınların giydikleri zenane, erkek ve dervişlerin giydiklerine merdane adı verilmiştir.

Rahatlık Ve Şıklık İçin En İyi Alternatif

19 Mart 2020

Muhafazakar giyimi seçen kadınlar, moda ile iç içeler. Elbiseler, tunikler, tulumlar, kaplar en çok vitrinleri ve online alışveriş kataloglarını süsleyen ürünler.

Osmanlı'dan Günümüze Ferace

03 Ekim 2019

Kullanımı Osmanlı dönemi kadınlarına değin uzanan ve tesettür giyinmeyi tercih eden kadınların vazgeçilmezi olan dış giyim ürünü olarak kadına şıklık ve zarafet katan feraceler yüzyıllar boyunca popülerliğinden herhangi bir şey kaybetmeden günümüze kadar gelebilmiştir.

Yeni Sezon Ferace Modelleri

23 Eylül 2019

Tesettür ferace modelleri hem bir dış giyim ürünüdür hem de çok şık elbise seçeneği olmaktadır. Tesettür feraceler 2019 yılı yeni sezonda da birbirinden farklı desen renk alternatifleri ile piyasada yer almaktadır.

Her Beğeniye Uygun Ferace Kombinleri

01 Temmuz 2019

Dış giyimde hem rahatlık hem de başörtüsünün bedenin dış hatlarını belli etmemesi sayesinde kapalı kadınlar tarafından tercih edilen ferace modelleri günümüzde birçok kombin için farklı tasarımlar için üretilmektedir.

Ferace Türleri Ve Renk Seçimi

14 Haziran 2019

Ülkemiz içerisinde kapalı giyimler en fazla tercih edilen giyim tarzı şeklinde bilinmektedir. Ferace, geniş bir sahaya sahip olması ve giyimlerin tercih edildiği sahadaki hanımlar adına vazgeçilmeyen bir kıyafet ürünü şeklinde tanımlanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.