Elbise

Modern Görünümlü Tesettür Elbise Modelleri

08 Temmuz 2020

Sezonun elbise modasında farklı parçalar yer almaktadır. Bu sezon birbirinden eşsiz modellerin bir arada bulunduğu elbise kategorisinde beli kemerli ve lastikli olan modern kesim tesettür elbise modelleri vitrinlerde yerini almaktadır. 

Yılın Modasını Yansıtan Tesettür Elbiseler

14 Haziran 2020

Farklı ve sıra dışı sayılabilecek çizgileriyle benzerlerinden ayrılan tesettür elbise modelleri çeşidi en bol olan ürünler arasında yer alıyor. Sadece düğün ve nişan gibi organizasyonlarda değil özel davetlerde de giyilebilen bu elbiseler her yaşta ve beğenideki alıcıların estetik ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

İlkbahar Yaz Sezonuna Özel Çiçekli Tesettür Elbise Modelleri

05 Mayıs 2020

Tesettür giyim alanında en gözde kategorilerden biri tesettür elbise seçenekleridir. Günlük, abiye, spor ya da ofis tarzlarına uygun olarak pek çok model bulabilirsiniz. Her sezon daha fazla çeşitlilik sunulmakta ve şıklık artmaktadır. İlkbahar- yaz sezonunun öne çıkan seçenekleri arasında ise çiçekli motifler tesettür giyim markalarının vitrin modelleri olmaktadır.

Tesettürlü Hanımların Vazgeçilmezi Elbiseler

23 Nisan 2020

Hayatın her alanında sıklıkla tercih edilen tesettür elbise modelleri ayanlara ayrı bir şıklık sağlıyor. Farklı aksesuarlarla beraber kullanıldığında geniş kombin olanakları sağlıyor. Tesettürlü hanımların tercih ettiği tesettür elbiseler uygun başörtüsü ve aksesuarlarla kombine edildiğinde hanımları olduğundan çok daha şık gösteriyor. Böylelikle stil sahibi hanımların tarzını yansıtabiliyor. 

Zarif Ve Şık Görünümlü Olan Tesettür Elbise Modelleri

19 Nisan 2020

Tesettür giyim modasında her geçen gün daha farklı modeller ve farklı renkte ürünler ortaya çıkıyor. Geçen her yıl içerisinde daha da gelişerek ilerleyen tesettür modası içerisinde birçok yeni tesettür elbise modeli bulunuyor. Şıklık ile rahatlığın bir araya getirildiği modeller artık çok daha kolay bulunabilir hale gelmesi ile kadınlar tarafından da en çok tercih edileler oluyorlar. Şık ve zarif görünürken aynı zamanda rahat olmak her kadının gönlünü çelen bir özelliktir. Birçok tesettür elbise modeli farklı renk ve model seçeneği ile karşımıza çıkıyor.

Bedene Uygun Vintage Tesettür Elbiseler

14 Nisan 2020

Sezonu ve modası hiçbir zaman geçmeyen elbise modellerinden biri vintage model elbiselerdir. Eski zamanlarda kullanılan parçaların yeni sezonlara uyarlanması yaygın moda akımlarından biridir. Pek çok kişi yeni sezon içerisinde vintage parçalar tercih ederek bu parçaları yeni sezon ürünleri ile birlikte kombilemektedir.

Pileli Tesettür Elbise Modeli

06 Ocak 2020

Tesettür giyimde en sık giyilen parçalardan biri tesettür elbiselerdir. Sezon sezon farklı modelleri ile karşımıza çıkan bu elbise modellerinde son kış modası ise kadife kumaş ile üretilen pileli elbise modelleridir.

Tesettür Modasında Göze Çarpan Elbise Modelleri

26 Kasım 2019

Tesettür modası gün geçtikçe çeşitlenen model ve ürünlerle zenginleşiyor. Tesettür elbise modellerinde bu sezon küçük çiçek desenleri ve canlı renkler ön plana çıkıyor.

Tesettür Elbiselerde Kombineler

27 Eylül 2019

Yeni sezon elbiseler için tesettür elbise modelleri vitrindeki yerini alırken, tercih yapmak oldukça güç hale gelmektedir. Değişik zevklere göre özellik ve renk bakımından karşılık veren çözümler üretilmektedir.

Tesettür Elbise Şıklığı

02 Eylül 2019

Tesettür modasının dünya çapında hızlı bir ilerleyişi görünmemektedir. Bununla bağlantılı olarak her geçen gün yeni yeni modeller üretilmektedir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.