Dış Giyim Şıklığı

Dış Giyim Şıklığı

10 Ağustos 2020

Günlük hayatta tercih edilen rahat ve salaş kıyafetlerin yanı sıra özel günlerin de vazgeçilmezi olan abiyeler, payetli pullu elbiseler gibi birçok seçenek dolaplarımızı süslemektedir. Dış giyimde ise her mevsim için modaya uygun çizgi ve tasarımları yakalamak mümkündür.

https://www.modanoiva.com/tesettur-dis-giyim

Spor Modeller

Son zamanlarda moda olan çizgili tuniklerin altına tercih edilecek bir kot pantolon, penye bir şal ile tesettür rahatlığını yakalamak mümkün olmaktadır. Son zamanların mom jean modası ile uzun keten tunikler modayı yakalamakta, krep ve terletmeyen şallar gündelik hayat koşuşturmasında rahatlığı sağlamaktadır.

Daha Tarz Bir Görüntü

Hem şık hem rahat bir görüntü elde etmek için bir diğer tercih ise yazlık her renk ve kalitede feraceler, kaplar, özellikle trençkotlar yaz aylarında gözde olmaktadır. Boy ve beden ölçülerinden bir beden büyük alım ile de daha salaş bir görüntü yakalanabilmektedir. Birçok rengi olan trençkotlar astarlı astarsız seçenekleri ile dolaplarda yerlerini almalıdır. Her renk ve bedene uygun trençkotlar zamansız parçalar olmakla birlikte kotlar keten ve kumaş pantolonlar ile kombinlemesi kolay parçalardandır. Trençkot tercih etmek istemeyenler için ise birçok ferace ve abaya çeşitleri mevcut bulunmaktadır.

Pul payet detaylı, tüy eklentili, kemer veya kuşaklı siyahtan tüm renklere birçok ferace yaz ve mevsimlik kullanımda olmaktadır. Kabanlarda kaşenin zamansızlığı ve sıcaklığı tercih edilirken, renk skalası ise günden güne artmaktadır. Siyah, kahve tonları, taba ve griler modası uzun zaman geçmeyecek parçalar olarak dolaplarda yerlerini almaktadırlar. Şişme montlar kışın bir diğer kurtarıcısı olmaktadırlar. Lacivertten yeşile birçok tonu ve kısadan uzuna tüm boy seçenekleri ile kış aylarında üzerimizden çıkmamaktadır.

Farklı Modeller

Tercihen yaz aylarında açık ve astarsız parçalar kullanabilirken, kış aylarında kabanlar, şişme montlar ve pardesüler görülmektedir. Balon kollu modeller ile şirin bir görünüm elde edilebilirken, hakim yaka modeli ile zamansız görünümlere kavuşmak mümkün olmaktadır. Boy ve beden ölçülerine uygun parçalar seçerek daha modern görüntü sağlanabilmektedir. Her boy ve beden için üretimi bulunan çeşitli giyim ürünleri uygun fiyatlarla alınabilmektedir. Tüm zevklere uygun modelleri seçebilmek artık kolaylıkla sağlanabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.