Toplam 769 ürün görüntüleniyor.
Toplam 769 ürün görüntüleniyor.
ModaNoiva - Leopar Desenli Beli Kuşaklı Tesettür Elbise AZ1015 Kahve
ModaNoiva - Çiçek Desenli Beli Kuşaklı Tesettür Elbise AZ1015 Siyah 14
 - Gömlek Yaka Balon Kol Tesettür Tunik MN2003 Hardal
 - Gömlek Yaka Balon Kol Tesettür Tunik MN2003 Siyah
 - Gömlek Yaka Balon Kol Tesettür Tunik MN2003 Mavi
 - Gömlek Yaka Balon Kol Tesettür Tunik MN2003 Vizon
 - Gömlek Yaka Balon Kol Tesettür Tunik MN2003 Tarçın
 - Gömlek Yaka Balon Kol Tesettür Tunik MN2003 Bordo
 - Yarasa Kol Çizgili Tesettür Tunik SG1011 Siyah

Tesettürde Büyük Beden Kıyafetler

Tesettür denince ilk akla gelenlerden birisi büyük bedendir. Tesettür daha çok saklamayı, gizlemeyi muhafaza etmeyi amaçladığını dan büyük beden gibi vücudu saklayan kıyafetler çok önemlidir. Tesettürlü hanımlar kıyafet seçerken bol olmasına yani kıyafet bedeninin büyük olmasına ayrı bir önem göstermektedir. Onlar için alınacak kıyafetin rengi ve deseninden daha çok tesettür kıyafetine uyumlu olup olmamasıdır. Tesettür büyük beden kıyafetleri sipariş verilirken esneklik payı unutulmamalıdır. 

 Tesettür Büyük Beden Kıyafet Sipariş Sitesi

 Her kıyafette olduğu gibi tesettür kıyafetlerini de internetten sipariş verme kolaylığına sahibiz. Ama burada güvenilir bir site bulmamız gerekmektedir. İşte tam bu esnada modanoiva.com Sayfasından yardım alabilirsiniz. Bu sayfadan istediğiniz ren beden ve desende kıyafetler bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu şekilde hem mağaza mağaza dolaşmak zorunda kalmayıp yorulmayacak hemde mağazalara verdiğiniz kadar para vermeyeceksiniz. Bu sayfadan alacağınız destekle hem cebiniz yanmayacak hemde yüzünüz gülecek.

 Tesettür Kıyafet Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Tesettür Kıyafetleri bol ve uzun olmalıdır. Yani tesettür kıyafetleri büyük beden olmalıdır. Çünkü tesettürden mana örtmek kapatmak olduğu kadar gizlemektir. Örtünen her şey gizli olmayabilir. Bu nedenle tesettür tam manasıyla düzgün olmasını istiyorsak kıyafetler bol olmalı ve vücut hatlarımızı gizlemelidir. Bu şekilde olan tesettür tam manasıyla tamamlanmış olacaktır. Dinimiz renk ve desen konusunda pek kısıtlama yapmamaktadır. Bu yüzden istediğiniz renk ve desende kıyafetleri seçerek hem istediğiniz gibi giyinmiş olur ve Hemde tesettür kuralları da çiğnenmemiş olur. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.