Blog

Tesettür Elbiselerle Şık Kombineler Oluşturmak

15 Temmuz 2019

Hangi giyim parçası olursa olsun tek olarak istenen o şık tasarımlar her daim sunulmamaktadır. Mutlaka olarak değişik parçalar ile bir araya getirilmeli ve etkileyici görünüm yakalanmalıdır.

Rahat Kullanım Keyfi Sunan Tesettür Kap Modelleri

12 Temmuz 2019

İlkbahar- yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte tesettür kap modelleri daha fazla önem kazanmaktadır. Tesettür giyim anlayışına sahip olan kadınların her yılın yeni sezonunda olmazsa olmazları arasında kap modelleri yer almaktadır.

En Gözde Tesettür Etek Modelleri

10 Temmuz 2019

Etekler, kadın alıcıların pantolonlar ile birlikte en çok inceledikleri ürünlerin başında geliyor. Hem iş hayatında hem de sosyal ve gündelik yaşamda tamamlayıcı bir kıyafet olan eteklerde onlarca farklı tasarım ve renk seçeneği de bulunuyor.

Tesettür Tunik İçin Doğru Ayakkabı Seçimi

08 Temmuz 2019

Güzel bir tesettür tunik modeli tercih ederken kombin yaratmak büyük öneme sahiptir. Bu yüzden şüphesiz öncelik olarak farklı pantolon çeşitleri ilk sırayı alır. 

Tesettürde Sezon Modasının Değişimi

05 Temmuz 2019

Her sezon olduğu gibi bu sezon da tesettür modası değişime devam ediyor. Rengarenk kıyafetler, çeşit çeşit kumaşlar vitrinlerde yerini almaya başladı. 

Tesettür Abiye Tercihlerinde Doğru Seçim Yapmak

04 Temmuz 2019

 Tesettür abiye, bir kadının; düğün, kutlama, nişan, mezuniyet türü vakitlerde giymiş oldukları en gösterişli olan kıyafetlerdir. Hanımlar, bu zamanlarda birbirinden güzel abiyeleri giyip, tarzlarını yansıtırlar.

Her Beğeniye Uygun Ferace Kombinleri

01 Temmuz 2019

Dış giyimde hem rahatlık hem de başörtüsünün bedenin dış hatlarını belli etmemesi sayesinde kapalı kadınlar tarafından tercih edilen ferace modelleri günümüzde birçok kombin için farklı tasarımlar için üretilmektedir.

Tarihiyle ve Anlamıyla Modanoiva

22 Haziran 2019

Hicap, engel veya bölüm anlamına gelen Arapça bir kelimedir. İslam'da ise daha geniş bir anlamı var. Alçak gönüllülük ilkesidir ve davranış hem erkek hem de kadınlar için kıyafet içerir.

Yeni Sezon Elbiseler Modanoiva'da

20 Haziran 2019

Tesettür elbise modelleri yeni sezonda da çok şık ve çok kullanışlı detaylarla modanoiva’da yerini aldı.

Tesettür Takımlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

19 Haziran 2019

Takım şeklinde tasarlanan tesettür giyim, son dönemlerde oldukça türlü türlü bir hâl aldı. Her tercihe ve zevke uyumlu olan modeller içerisinde bir karar vermek basit değildir.

1 2 3 .... 7 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.