Blog

En Fazla Tercih Edilen Takımlar

17 Haziran 2019

Her daim en iyi giyim tarzına sahip olmak hedefinde olan hanımlar, kendi moda trendini temsil edecekleri tesettür takım modellerini tercih ediyor.

Ferace Türleri Ve Renk Seçimi

14 Haziran 2019

Ülkemiz içerisinde kapalı giyimler en fazla tercih edilen giyim tarzı şeklinde bilinmektedir. Ferace, geniş bir sahaya sahip olması ve giyimlerin tercih edildiği sahadaki hanımlar adına vazgeçilmeyen bir kıyafet ürünü şeklinde tanımlanabilir.

Tesettür Ürünlerinde En Yeni Elbise Ve Abiye Seçenekleri

13 Haziran 2019

 Kadınlar sıklıkla elbise ve abiye ürünleri satın almaya ve en özel günlerinde bu kıyafetleri devam ediyor. Özel günler için adeta biçilmiş kaftan olan bu ürünler Türkiye'den alınabileceği gibi tesettür almanya seçenekleri değerlendirilerek de sipariş edilebilir.

Tesettürde Simli Tasarım Şıklığı

12 Haziran 2019

 Yeni sezonun en iyi parçalarından birisi, simli elbise modelleridir. Bu elbiselerin tesettür modelleri içinde de son dönemlerde en gözde olan modeller olduğu söylenebilir.

Tesettürde Renk Kombinlerine Dikkat Edin

11 Haziran 2019

Tesettür giyim kullanmayı tercih kadınlar için, farklı stil ve modeller üretilmektedir. Bu seçeneklerin arttırılması genelde kafayı karıştırır ve bunları birleştirmekte zorlanırlar.

Tesettürde Bedene Göre Kıyafet Tercihi Yapmak

10 Haziran 2019

Hanımlar adına giyim oldukça önemli olan detaylardan birisidir. Günlük kullanımlardan, özel davetlere ya da organizasyonlara dek tercih edilen elbiseler hassaslıkla araştırılıp seçilmektedir.

Tesettür Kombinde Dikkat Çekmek

08 Haziran 2019

Tesettür kombin tasarımları içerisinde vazgeçilmeyen bir yeri bulunan gömlek modelleri yine yeni sezona damgasını vuruyor.

Tesettür Giyimin Toplumdaki Yeri

08 Haziran 2019

Tesettür giyim denilince akla gelen ilk kıyafet tesettür elbiseler olmaktadır. Elbiseler tesettürlü kadınlara hem kullanım rahatlığı sağlamaktadır hem de uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulmaktadır.

Bu Yılın En Başarılı Tesettür Tasarımları

24 Mayıs 2019

Tesettür kaplar, en sevilen tesettür dış giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Tesettür kap modelleri, modern görüntüsü ile tesettürlü kadınların çok fazla ilgisini çekiyor.

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.