Blog

Tesettür Dış Giyim Modasında Bizi Neler Bekliyor ?

16 Ekim 2019

Yılın trendleri takip ederek yenilenen tesettür dış giyim modası, yine moda tutkunlarının hayranlığını kazanıyor. Herkesin zevkine uygun parçaların yer aldığı tesettür dış giyim modası, yediden yetmişe her yaş grubuna hitap ediyor.

Şık Tasarım Modelleri İle Abiye Sezonu

14 Ekim 2019

Çeşitli davet ve organizasyonlar için daha şık giyim parçaları tercih edilmektedir. Bunların başında ise tesettür abiye modelleri gelmektedir. 

Tesettür Giyim Modasında En Son Trendler

10 Ekim 2019

Tesettür giyim modasında yaşanan yenilikler, moda tutkunlarına birçok farklı seçeneği bir arada sunmaktadır. Her tarza yanıt veren ve iddialı bir kreasyonla modadaki yerini alan tesettür parçaları, en uygun fiyatlarıyla sizlere sunuluyor.

Hangi Tesettür Pardesü Nerede Kullanılır?

09 Ekim 2019

 Bir klasik olan tesettür pardesü ürünleri, günümüzde modaya uyum sağlayarak varlığını sürdürüyor. Çeşitli modellerde tasarlanan bu giysiler, günlük yaşamın birçok alanında giyiliyor. 

Tesettür Giyim Modasında Sonbahar Trendleri

07 Ekim 2019

Her mevsime uygun olarak yenilenen tesettür giyim modası, sonbaharda da iddialı bir kreasyon ile bizlerin karşısına çıkıyor. Geniş bir ürün yelpazesi ile modadaki yerini alan tesettür parçaları, serin havaları en güzel halinizle geçirmenizi sağlıyor.

Tesettür Dış Giyimde Neler Var?

04 Ekim 2019

Tesettür giyim denilince akla bedeni örten kıyafetler gelmektedir. Dışarı çıkarken kadınların, kıyafetlerin üzerine giydikleri kıyafetlere de tesettür dış giyim denmektedir.

Osmanlı'dan Günümüze Ferace

03 Ekim 2019

Kullanımı Osmanlı dönemi kadınlarına değin uzanan ve tesettür giyinmeyi tercih eden kadınların vazgeçilmezi olan dış giyim ürünü olarak kadına şıklık ve zarafet katan feraceler yüzyıllar boyunca popülerliğinden herhangi bir şey kaybetmeden günümüze kadar gelebilmiştir.

Modanoiva'da Dış Giyim

02 Ekim 2019

Dış giyim ürünleri satan internet sitesinde sayısız kapalı bayan giyim ürünü bulunmaktadır. Tesettür giyim ürünleri olarak da bilinen ürünler arasında günümüz kapalı giyim akımına uygun tunik ürünler, pantolonlar, eşarplar, şallar, etekler, şallar, bluzlar, yelekler, feraceler vs. Yani kısacası kapalı giyim ve kapalı dış giyim dediğinizde aklınıza gelen ne varsa modanoiva’da var.

Tesettürlü Kadınlar İçin Tunik Modelleri

30 Eylül 2019

Farklı renk ve farklı desenlerde bulunan tesettür tunik modelleri her kişisel zevke uygun olarak kullanılabilir. Tesettürlü kadınların giysi dolaplarından eksik olmayan tesettür tunik modelleri kadınların modern ve şık bir görünüm sergilemesine büyük yardımcı olmaktadır.

Tesettür Elbiselerde Kombineler

27 Eylül 2019

Yeni sezon elbiseler için tesettür elbise modelleri vitrindeki yerini alırken, tercih yapmak oldukça güç hale gelmektedir. Değişik zevklere göre özellik ve renk bakımından karşılık veren çözümler üretilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.