Blog

Tesettür Almanya Modasında Dikkat Çeken Parçalar

15 Ocak 2020

Tesettür giyim modası 2019 yılında yine iddialı kreasyonu ile birlikte kalplerde taht kurmayı başarmıştır. Kendinizi her zaman özel hissetmenizi sağlayan tesettür giyim modası, yılın en trend çizgileri göz önünde bulundurularak sizlerin karşısına çıkıyor.

Rahat Kullanımı İle Ön Plana Çıkan Tesettür Tunik Tasarımları

07 Ocak 2020

Tesettür giyim, farklı ürünlere ev sahipliği yapan, kadınları her ortama şık sokabilecek donanıma sahip ürünleri satışa sunan tasarımlar ile donatılmaktadır. 

Pileli Tesettür Elbise Modeli

06 Ocak 2020

Tesettür giyimde en sık giyilen parçalardan biri tesettür elbiselerdir. Sezon sezon farklı modelleri ile karşımıza çıkan bu elbise modellerinde son kış modası ise kadife kumaş ile üretilen pileli elbise modelleridir.

Yeni Sezona Damga Vuracak Tesettür Kap Tasarımları

01 Ocak 2020

Tüm giyim tarzlarına uygun çizgilerde büyük bir özenle tasarlanan tesettür kap modelleri, her yıl ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Gerek kullanım rahatlığı gerekse de şık görüntüsü ile dikkat çeken tesettür kap modelleri, her mevsime uygun tasarımları ile birlikte sizleri bekliyor.

2020 Yeni Sezona Damgasını Vuracak Tesettür İkili Takım Modelleri

30 Aralık 2019

Muhafazakar kadınların bugün ne giyeceğim derdine son veren tesettür ikili takım seçenekleri, çalışma hayatındaki tesettürlü kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Tesettür takımlarda alt ve üst giyimin aynı renkleri taşıdığı modeller, asimetrik kesime sahiptir.

Düğünlerde Pırıltılı Bir Şıklık İçin Abiye Seçimleri

25 Aralık 2019

Düğünlerde zarafet yarışına katılan kadınlar, tüm günleri uygun gece elbiseleri üzerine araştırma yaparak geçirirler. Her mağazada aynı gece elbisesinden farklı modeller arıyorlar. Sade abiye modelleri asla modası geçmez, ışıltılı zarafeti yaratan gelinlikler her zaman ilk tercihtir.

Tesettür Giyim Modasının Bu Yılın Trendleri

24 Aralık 2019

Herkesin tarzına yanıt verecek en özel modelleri ile karşımıza çıkan tesettür giyim modası, bu yılda da tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan tesettür giyim modası, her ihtiyacınıza uygun en kaliteli ürünleri bir arada bulabilmenizi sağlıyor.

Tesettür Dış Giyimin En Kullanışlı Modelleri

22 Aralık 2019

Giyim tarzlarında yaşanan yenilikler nedeni ile tesettür modası da her sezon değişikliğe uğramaktadır. Zengin model seçeneklerini bir arada sunan tesettür giyim modası, dış giyim parçaları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Tesettür Dış Giyimde Kış Modası

09 Aralık 2019

Tesettür dış giyim için pek çok seçeneğe sahiptir. Bir başlık tarzındaki kıyafetler, özel modelleriyle kapama ve sabitleme noktalarının yanı sıra diğer kıyafet öğelerinden farklıdır. 

Tesettür Modasında Göze Çarpan Elbise Modelleri

26 Kasım 2019

Tesettür modası gün geçtikçe çeşitlenen model ve ürünlerle zenginleşiyor. Tesettür elbise modellerinde bu sezon küçük çiçek desenleri ve canlı renkler ön plana çıkıyor.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.