Blog

Tesettür Dış Giyimde Kış Modası

09 Aralık 2019

Tesettür dış giyim için pek çok seçeneğe sahiptir. Bir başlık tarzındaki kıyafetler, özel modelleriyle kapama ve sabitleme noktalarının yanı sıra diğer kıyafet öğelerinden farklıdır. 

Tesettür Modasında Göze Çarpan Elbise Modelleri

26 Kasım 2019

Tesettür modası gün geçtikçe çeşitlenen model ve ürünlerle zenginleşiyor. Tesettür elbise modellerinde bu sezon küçük çiçek desenleri ve canlı renkler ön plana çıkıyor.

Tasarımları İle Dikkat Çekeceğiniz Abiye Modelleri

20 Kasım 2019

Abiye seçimlerini alışılmışın dışında ve sıradan olmayan parçalardan yana yapmanız daha farklı gözükmenizi sağlayacaktır. Böylelikle gittiğiniz davette gözler sizin üzerinizde olacak. 

Tesettür Kaplarda Yeni Trendler Neler?

12 Kasım 2019

Tesettür modasındaki hızlı değişimler ve yenilikler tesettürlü kadınları tercih yaparken bir hayli zorlamakta ve ne şekil kombinler oluşturmaları gerektiği konusunda kararsızlığa sürüklemektedir. 

Tesettür Giyim Modasında Kış Trendleri

08 Kasım 2019

Kış sezonunda şıklığınızı tamamlamanız için birçok alternatif sizleri bekliyor. Stilinizi en güzel şekilde dışarıya yansıtmanızı sağlayacak olan kışlık tesettür giyim modelleri, sezonun en moda renk ve desenleri ile hazırlanmıştır.

Tesettür Kaplar Nasıl Kombinlenmelidir?

04 Kasım 2019

Muhafazakar giyimin temel dış giyim ürünlerinden biri olan tesettür kap modelleri, tesettürlü kadınların hem şıklığını yansıtmaya yardımcı olmaktadır hem de kendi tarzlarını istediği gibi ortaya çıkarmaya imkan sağlamaktadır. 

Sonbahar Tesettür Giyimde Bol Kazaklar

30 Ekim 2019

Sonbahar aylarının olmazsa olmaz parçalarından birisi kazaklardır. Sezon açılısını ince triko kazaklar yaparken, ilerleyen aylarda kazakların kalınlığı ve modelleri de değişmektedir.

Tesettür Giyim Modasında Kış Kreasyonu

25 Ekim 2019

Havaların soğumaya başlaması ile birlikte tesettür giyim modasında da değişiklikler yaşanmaya başlamıştır. Sezonun trendlerine en uygun parçaların görücüye çıktığı tesettür kış modası, yine tüm şıklığı ile hayranlık uyandırıyor.

2019 Yılı Favori Kaban Modelleri

23 Ekim 2019

Tesettür dış giyim ürünlerinden biri olan kaban modelleri sezonun yeni modelleri ile hanımların beğenisine sunulmaktadır. Çok fazla kombinin gözdesi haline gelen tesettür kabanlar her tarza uygun olarak vitrinlerde yer almaktadır. 

Tesettür Dış Giyim Modasında Bizi Neler Bekliyor ?

16 Ekim 2019

Yılın trendleri takip ederek yenilenen tesettür dış giyim modası, yine moda tutkunlarının hayranlığını kazanıyor. Herkesin zevkine uygun parçaların yer aldığı tesettür dış giyim modası, yediden yetmişe her yaş grubuna hitap ediyor.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.