Blog

Tesettür Abiye Giyim

18 Eylül 2020

Tesettür giyim gün geçtikçe kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir moda ikonu haline geldi. Bu moda ikonu çerisinde kadınların bazı özel günlerinde giymesi amacı ile duyulan alternatif ise tesettür abiye kıyafetler ile oluşturulmuştur. 

Tesettür Giyimin Kurtarıcısı: Feraceler

14 Eylül 2020

Uzun yıllardır en çok tercih edilen tesettür giyim ürünlerinden biri olan feraceler, kelimenin tam anlamıyla tesettürlü kadınların kurtarıcısı olmuşlardır.

Tesettür Fransa Modasında Ayrıcalıklı Parçalar

11 Eylül 2020

Binlerce farklı alternatif ile birlikte modadaki yerini almış olan tesettür giyim modelleri yine beklentileri karşılamayı başarıyor. Kaliteyi en uygun fiyatlara sizlere sunan tesettür Fransa giyim modası her kadının isteğine tek tek yanıt vermektedir.

Feracenin Dört Mevsimi

06 Eylül 2020

Dış giyimin vazgeçilmezi ve tüm modellere uygun bin bir çeşit renkler ile üretilen öncelik rahatlık sonrasında şıklık ve zerafet tanımı ferace çeşitleri içerisinde yer alır. Mevsimsel kumaşlar ile üretilen ferace çeşitleri tüm dış giyim ile kombine etme olasılığı sağlamaktadır.

Tesettür Giyim Ve Abiye

03 Eylül 2020

Tesettür kıyafetler tercih eden kadınların çoğunun tercih ettiği tesettür çeşitlerinden birisi de abiyelerdir. Bu modelin çok fazla tercih edilmesinin nedeni ise hem rahat bir elbise olması hem de dini değerler ile örtüşüyor oluşudur.

Tesettür Abiyeler

24 Ağustos 2020

Tesettür bir kadının dini gereği vücudunun değerli yerlerini örtüp maneviyatı olan ve ibadetini gerçekleştirdiği giyim şeklidir. Tesettür giyen kadınların birçoğu düğünlerde etek- üst veya tesettür abiye tercih etmektedir.

Keten Kumaş Yazlık Tesettür Tunik

13 Ağustos 2020

Tesettür tunikler her sezonun gözdesi olarak bilinen tesettür parçalarından biridir. Tuniklerin pek çok modeli ve tasarımı bulunmaktadır. Böylelikle hanımlar kendi tarzlarına en uygun tunik seçimini yaparak kombin oluşturabilmektedir. Yazlık tesettür tunik modelleri arasında bu sene keten kumaş tasarımlar oldukça beğeni toplamaktadır.

Dış Giyim Şıklığı

10 Ağustos 2020

Günlük hayatta tercih edilen rahat ve salaş kıyafetlerin yanı sıra özel günlerin de vazgeçilmezi olan abiyeler, payetli pullu elbiseler gibi birçok seçenek dolaplarımızı süslemektedir. Dış giyimde ise her mevsim için modaya uygun çizgi ve tasarımları yakalamak mümkündür.

İnce Kumaş Yazlık Tesettür Tunik

04 Ağustos 2020

Tesettür tunik modası günden güne gelişme kaydetmektedir. Üretilen parçaların tasarımları her mevsim değişiklik göstererek hanımların beğenisine sunulmaktadır.

Tunik Giyim

27 Temmuz 2020

Modayı yakından takip eden kadınların dikkatini çekecek çok özel modelleri ile karşınızda boy gösteren tesettür giyim, her ortam içerisinde sizlere eşlik edecek özel seçenekleri bir arada sunmaktadır. Her sezon için değişen ve yaz aylarının başında bir önceki döneme göre oldukça şık modelleri ile karşımıza çıkan tesettür modelleri; her tarza ve keseye uyum sağlamaktadır.

1 2 3 .... 10 11 12
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.