Blog

Yazlık Tesettür Giyim Nasıl Olmalı?

28 Eylül 2020

Tesettür giyime rağbet son yıllarda oldukça fazladır. Bu durum sektörün gelişmesine de olanak sağlamaktadır. 

Tesettür Kombini Basit İpuçları

24 Eylül 2020

Tesettür kombin yapmak için basit ve birkaç pratik yöntem mevcut. Öncelikle kötü elbise yoktur yanlış kombin yapılmış kıyafet vardır, bu düşünce ile her tesettür kombin yapacak kişi rahatlıkla işini halledebilir.

Tesettür Abiye Giyim

18 Eylül 2020

Tesettür giyim gün geçtikçe kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir moda ikonu haline geldi. Bu moda ikonu çerisinde kadınların bazı özel günlerinde giymesi amacı ile duyulan alternatif ise tesettür abiye kıyafetler ile oluşturulmuştur. 

Tesettür Giyimin Kurtarıcısı: Feraceler

14 Eylül 2020

Uzun yıllardır en çok tercih edilen tesettür giyim ürünlerinden biri olan feraceler, kelimenin tam anlamıyla tesettürlü kadınların kurtarıcısı olmuşlardır.

Tesettür Fransa Modasında Ayrıcalıklı Parçalar

11 Eylül 2020

Binlerce farklı alternatif ile birlikte modadaki yerini almış olan tesettür giyim modelleri yine beklentileri karşılamayı başarıyor. Kaliteyi en uygun fiyatlara sizlere sunan tesettür Fransa giyim modası her kadının isteğine tek tek yanıt vermektedir.

Feracenin Dört Mevsimi

06 Eylül 2020

Dış giyimin vazgeçilmezi ve tüm modellere uygun bin bir çeşit renkler ile üretilen öncelik rahatlık sonrasında şıklık ve zerafet tanımı ferace çeşitleri içerisinde yer alır. Mevsimsel kumaşlar ile üretilen ferace çeşitleri tüm dış giyim ile kombine etme olasılığı sağlamaktadır.

Tesettür Giyim Ve Abiye

03 Eylül 2020

Tesettür kıyafetler tercih eden kadınların çoğunun tercih ettiği tesettür çeşitlerinden birisi de abiyelerdir. Bu modelin çok fazla tercih edilmesinin nedeni ise hem rahat bir elbise olması hem de dini değerler ile örtüşüyor oluşudur.

Tesettür Abiyeler

24 Ağustos 2020

Tesettür bir kadının dini gereği vücudunun değerli yerlerini örtüp maneviyatı olan ve ibadetini gerçekleştirdiği giyim şeklidir. Tesettür giyen kadınların birçoğu düğünlerde etek- üst veya tesettür abiye tercih etmektedir.

Keten Kumaş Yazlık Tesettür Tunik

13 Ağustos 2020

Tesettür tunikler her sezonun gözdesi olarak bilinen tesettür parçalarından biridir. Tuniklerin pek çok modeli ve tasarımı bulunmaktadır. Böylelikle hanımlar kendi tarzlarına en uygun tunik seçimini yaparak kombin oluşturabilmektedir. Yazlık tesettür tunik modelleri arasında bu sene keten kumaş tasarımlar oldukça beğeni toplamaktadır.

Dış Giyim Şıklığı

10 Ağustos 2020

Günlük hayatta tercih edilen rahat ve salaş kıyafetlerin yanı sıra özel günlerin de vazgeçilmezi olan abiyeler, payetli pullu elbiseler gibi birçok seçenek dolaplarımızı süslemektedir. Dış giyimde ise her mevsim için modaya uygun çizgi ve tasarımları yakalamak mümkündür.

1 2 3 .... 10 11 12
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.