Blog

Modern Görünümlü Tesettür Elbise Modelleri

08 Temmuz 2020

Sezonun elbise modasında farklı parçalar yer almaktadır. Bu sezon birbirinden eşsiz modellerin bir arada bulunduğu elbise kategorisinde beli kemerli ve lastikli olan modern kesim tesettür elbise modelleri vitrinlerde yerini almaktadır. 

En Çok Tercih Edilen Abiye Modelleri

04 Temmuz 2020

Özel günlerin vazgeçilmez giyim seçenekleri arasında en başta gelen tesettür abiye modelleri her zaman ilk sırayı almaktadır. Günümüzün modern çağını yaşatan görüntüleri ve asimetrik kesim tarzı ile klasik modeller arasından farklı zevklere hitap eden tercihler yapılabilmektedir.

Tesettür Kış Modasında Vazgeçilmez Parçalar

26 Haziran 2020

Tesettürlü kadınların giyim tarzlarına göre yeniden düzenlenmiş olan giyim modası, içerisinde bir çok şık seçeneği bir arada barındırmaktadır. Hayatın tüm noktasına ulaşacak kadar zengin model seçenekleri ile birlikte fark yaratan tesettür giyim parçaları, kalitesi ile de her zaman beklentileri karşılamaktadır.

Yıla Damga Vuran Tesettür Giyim Parçaları

20 Haziran 2020

Tesettür giyim modasında yaşanmakta olan yenilikler, her kadının kendi tarzına ve stiline uygun seçenekleri birlikte bulmasını sağlamaktadır. Özel davetlerden günlük kullanıma kadar zengin bir tasarım alternatifi ile moda dünyasına sunulan tesettür giyim parçaları, yılın en trend çizgilerini üzerinde barındırmaktadır.

Yılın Modasını Yansıtan Tesettür Elbiseler

14 Haziran 2020

Farklı ve sıra dışı sayılabilecek çizgileriyle benzerlerinden ayrılan tesettür elbise modelleri çeşidi en bol olan ürünler arasında yer alıyor. Sadece düğün ve nişan gibi organizasyonlarda değil özel davetlerde de giyilebilen bu elbiseler her yaşta ve beğenideki alıcıların estetik ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

En Zarif Yazlık Ferace Modelleri

05 Haziran 2020

Kadın giyim sektörü her geçen gün gelişiyor. Özellikle her yaştan kadınlar hitap eden giysiler vitrinlerdeki yerini alıyor. Kişisel zevkler ve beğeniler doğrultusunda seçilen kıyafetler ise son derece şık ve zarif bir görünüm elde edilebilir. Önemli olan kişilerin kendilerine en yakışan kıyafetleri seçmesidir. Bu kıyafetlerin doğru aksesuarlar ile kombin yapılması da oldukça önemlidir. Tesettür giyimde de büyük bir değişim söz konusu.

Yeni Sezonda Ferace Modelleri

31 Mayıs 2020

Havaların ısınmasıyla ve yaz mevsiminin gelmesiyle dış giyim ürünlerine ilgi artmaya başlamıştır. Şık giyinmeyi seven bayanların en dikkat ettiği giyim çeşidi ise dış giyim ürünleridir. Bu durum tesettürlü bayanlar içinde geçerli olup yeni sezonda kapalı bayanlar için birçok çeşit dış giyim ürünleri bulunmaktadır.

Tesettür Tunik Nedir?

27 Mayıs 2020

Özellikle İslam dininde kadınların örtünmesi gereken uzuvlarının örtünmesi anlamına gelen tesettür, kadınların giyimleri ile ilgili bir kavramdır. Özellikle tesettür Müslüman kadınlar için önemli bir kavramdır. Müslüman kadınların giyimi ile ilgili olan bu kavram kadınların giyim konusunda seçici olmasına neden olmaktadır. Bu yüzden Müslüman kadınlar tesettür kurallarına uygun giyinmek ister.

Ferace Nedir?

18 Mayıs 2020

Tesettür giyimin pek çok çeşidi modaya endeksli oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Bunlardan en bilinenlerinden biride ferace olup eski bir Türk bayan tesettür giyimidir. Çarşaftan daha eski bir dış giyimidir. Bayanların yanı sıra erkeklerinde kullandığı feraceler farklı isimlerle anılır. Kadınların giydikleri zenane, erkek ve dervişlerin giydiklerine merdane adı verilmiştir.

Yeni Sezonun En İddialı Tesettür Parçaları

09 Mayıs 2020

Tesettür giyim modası her mevsim yenilenerek daha ilgi çekici parçaları ile birlikte bizlerin karşısına çıkmaktadır. Her zaman dikkat çekecek çözümleri bir arada sunan tesettür giyim modasında tüm yaş grupları için birbirinden iddialı parçalar yer almaktadır. 

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.