Başörtünüz En Güzel Giysiniz 

  Birbirinden farklı ve şık başörtüleri kadınların en vazgeçilmez giyim aksesuarları arasında yer alıyor. Bakımına önem veren bayanlar başörtü alma konusunda daha seçici davranıyor.

  Kıyafete uygun başörtüsü takmayı seven bayanlar dolaplarında onlarca çeşitte başörtüleri ile kombin yapabiliyor. Muhafazakar giyim denildiğinde ilk akla gelen parça başörtüsüdür. Şık bir davet ya da günlük hayatta uyumlu giyinmeyi seven bayanlar dolaplarında onlarca başörtüsünü bulundurarak, her an başörtü arama derdinden kurtulmaktadır. Bazı başörtüleri ise kurtarıcı başörtüsü olarak nitelendirilmektedir. Örneğin, düz siyah ya da puantiyeli her kıyafete uyacak başörtüleri kurtarıcı başörtüleri gurubunda yer almaktadır. Son yılların en çok tercih edilen ürünü ise kullanımı çok rahat olan hazır türbanlardır. 

Başörtüsü İle Şıklığı Yakalayın

 Sade bir kıyafet bile şık bir başörtü örterek çok daha farklı görünmenizi sağlayabilir. Işıl ışıl parlak renkli eşarplar bu tarz üretilmektedir ve sadece bir eşarp ile şık olmanızı sağlayabilmektedir. Motifli başörtüleri ise daha çok günlük hayatta daha sade giyinildiğinde hareket katmak için tercih edilmektedir. Kıyafet ile aynı tonda olan eşarplar da yine en çok tercih edilen başörtüleri arasında yer almaktadır. Eşarp alırken kadınların dikkat ettiği bir diğer konu ise rahat olması ve kaymamasıdır. Rahatlığına önem veren bayanlar eşarplarında bu detaya önem vermektedir. Çiçek desenli eşarplar yıllardan bu yana kadınların en çok tercih başörtü gurubunda yer almaktadır.

 

Toplam 135 ürün görüntüleniyor.
Toplam 135 ürün görüntüleniyor.
Modanovia - Kraş Şal Bebe Mavisi
49,90 TL
34,90 TL
Modanovia - Kraş Şal Pudra
49,90 TL
34,90 TL
Modanovia - Kraş Şal Somon
49,90 TL
34,90 TL
Modanovia - Kraş Şal pembe 01
49,90 TL
34,90 TL
Modanovia - SÖKME VİSKON ŞAL Mor
39,90 TL
29,90 TL
Modanovia - SÖKME VİSKON ŞAL Pembe
39,90 TL
29,90 TL
Modanovia - SÖKME VİSKON ŞAL Yeşil
Modanovia - SÖKME VİSKON ŞAL gri02
39,90 TL
29,90 TL
Modanovia - SÖKME VİSKON ŞAL mavi 01
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.