Abiye

Tesettür Abiye Giyim

18 Eylül 2020

Tesettür giyim gün geçtikçe kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir moda ikonu haline geldi. Bu moda ikonu çerisinde kadınların bazı özel günlerinde giymesi amacı ile duyulan alternatif ise tesettür abiye kıyafetler ile oluşturulmuştur. 

Tesettür Giyim Ve Abiye

03 Eylül 2020

Tesettür kıyafetler tercih eden kadınların çoğunun tercih ettiği tesettür çeşitlerinden birisi de abiyelerdir. Bu modelin çok fazla tercih edilmesinin nedeni ise hem rahat bir elbise olması hem de dini değerler ile örtüşüyor oluşudur.

Tesettür Abiyeler

24 Ağustos 2020

Tesettür bir kadının dini gereği vücudunun değerli yerlerini örtüp maneviyatı olan ve ibadetini gerçekleştirdiği giyim şeklidir. Tesettür giyen kadınların birçoğu düğünlerde etek- üst veya tesettür abiye tercih etmektedir.

Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri

21 Temmuz 2020

Günümüzde kadın giyim sektörü her geçen gün gelişiyor. Her yaştan kadınlar için üretilen kıyafetler doğru bir şekilde seçildiğinde oldukça güzel bir görünüm oluşturuyor. Özellikle tesettür giyimde de kıyafet tercihleri farklılıklar gösterebiliyor. Tesettürlü hanımlar için doğru kıyafet kombini yapmak da oldukça önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Abiye Modelleri

04 Temmuz 2020

Özel günlerin vazgeçilmez giyim seçenekleri arasında en başta gelen tesettür abiye modelleri her zaman ilk sırayı almaktadır. Günümüzün modern çağını yaşatan görüntüleri ve asimetrik kesim tarzı ile klasik modeller arasından farklı zevklere hitap eden tercihler yapılabilmektedir.

Tesettür Abiye

01 Mayıs 2020

Tesettür giyim günden güne kendini yenilemeyi sürdürmektedir. Tesettür kıyafetler ve dış giyim, kadınlara bazı günlerde giyilmesi amacıyla alternatif şeklinde ortaya konulan tesettür abiye modelleri de gayet şık ürünler arasındadır. Tesettür abiye kapalı bayanların özel gün ve gecelerde giydikleri abiye elbiselerdir. Önceleri tesettürlü kadınların ızdırabı olduğu bir durum olan abiye konusu, gelişen tesettür modasıyla her zevkten, her yaşa tüm kadınlara hitap etmeye başlamıştır. Bu şekilde şık, modern ve özgün tasarımlarla tesettür modasına yeni bir görünüm gelmiştir. 

Konsepte Uygun Tesettür Abiye Seçimi

24 Şubat 2020

Abiye modeli tercih yaparken en önemli unsuru şüphesiz konsepte göre seçim gerçekleştirmektir. Elbette kumaşı, bedene uyumu, tasarımı ve rengi her ne kadar önemli olsa dahi, her daim gidilmek istenen yerin konseptine uyum sağlaması gerekir.

Düğünlerde Pırıltılı Bir Şıklık İçin Abiye Seçimleri

25 Aralık 2019

Düğünlerde zarafet yarışına katılan kadınlar, tüm günleri uygun gece elbiseleri üzerine araştırma yaparak geçirirler. Her mağazada aynı gece elbisesinden farklı modeller arıyorlar. Sade abiye modelleri asla modası geçmez, ışıltılı zarafeti yaratan gelinlikler her zaman ilk tercihtir.

Tasarımları İle Dikkat Çekeceğiniz Abiye Modelleri

20 Kasım 2019

Abiye seçimlerini alışılmışın dışında ve sıradan olmayan parçalardan yana yapmanız daha farklı gözükmenizi sağlayacaktır. Böylelikle gittiğiniz davette gözler sizin üzerinizde olacak. 

Şık Tasarım Modelleri İle Abiye Sezonu

14 Ekim 2019

Çeşitli davet ve organizasyonlar için daha şık giyim parçaları tercih edilmektedir. Bunların başında ise tesettür abiye modelleri gelmektedir. 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.