Abiye

En Çok Tercih Edilen Abiye Modelleri

04 Temmuz 2020

Özel günlerin vazgeçilmez giyim seçenekleri arasında en başta gelen tesettür abiye modelleri her zaman ilk sırayı almaktadır. Günümüzün modern çağını yaşatan görüntüleri ve asimetrik kesim tarzı ile klasik modeller arasından farklı zevklere hitap eden tercihler yapılabilmektedir.

Tesettür Abiye

01 Mayıs 2020

Tesettür giyim günden güne kendini yenilemeyi sürdürmektedir. Tesettür kıyafetler ve dış giyim, kadınlara bazı günlerde giyilmesi amacıyla alternatif şeklinde ortaya konulan tesettür abiye modelleri de gayet şık ürünler arasındadır. Tesettür abiye kapalı bayanların özel gün ve gecelerde giydikleri abiye elbiselerdir. Önceleri tesettürlü kadınların ızdırabı olduğu bir durum olan abiye konusu, gelişen tesettür modasıyla her zevkten, her yaşa tüm kadınlara hitap etmeye başlamıştır. Bu şekilde şık, modern ve özgün tasarımlarla tesettür modasına yeni bir görünüm gelmiştir. 

Konsepte Uygun Tesettür Abiye Seçimi

24 Şubat 2020

Abiye modeli tercih yaparken en önemli unsuru şüphesiz konsepte göre seçim gerçekleştirmektir. Elbette kumaşı, bedene uyumu, tasarımı ve rengi her ne kadar önemli olsa dahi, her daim gidilmek istenen yerin konseptine uyum sağlaması gerekir.

Düğünlerde Pırıltılı Bir Şıklık İçin Abiye Seçimleri

25 Aralık 2019

Düğünlerde zarafet yarışına katılan kadınlar, tüm günleri uygun gece elbiseleri üzerine araştırma yaparak geçirirler. Her mağazada aynı gece elbisesinden farklı modeller arıyorlar. Sade abiye modelleri asla modası geçmez, ışıltılı zarafeti yaratan gelinlikler her zaman ilk tercihtir.

Tasarımları İle Dikkat Çekeceğiniz Abiye Modelleri

20 Kasım 2019

Abiye seçimlerini alışılmışın dışında ve sıradan olmayan parçalardan yana yapmanız daha farklı gözükmenizi sağlayacaktır. Böylelikle gittiğiniz davette gözler sizin üzerinizde olacak. 

Şık Tasarım Modelleri İle Abiye Sezonu

14 Ekim 2019

Çeşitli davet ve organizasyonlar için daha şık giyim parçaları tercih edilmektedir. Bunların başında ise tesettür abiye modelleri gelmektedir. 

Tesettür Abiye Alışverişi

30 Ağustos 2019

Abiye alışverişinde tesettür kullanıcılarının karşısına bolca seçenek çıkabilmektedir. Bu seçeneklerin bu kadar bol olmasının başlıca sebebi ise gelişen imkanlardır.

Tesettür Abiyede Kullanılan Moda Renkler

23 Ağustos 2019

Hem şık hem göz alıcı şekilde giyinmek isteyen hanımlar tesettür trendini oldukça yakından takip etmekte. Tesettür modası denildiği zaman akla gelen ilk elbiselerden birisi olan tesettür abiyeler hanımlar adına vazgeçilmeyen ve kurtarıcı olan kombinelerden birisidir.

Tesettür Abiye Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

18 Temmuz 2019

Tesettür abiye, çeşitlilik açısından kadınlara birçok seçenek sunmaktadır. Özellikle özel gün ve gecelerde,tesettür abiye kadınları için kurtarıcı görevi görmektedir.

Tesettür Abiye Tercihlerinde Doğru Seçim Yapmak

04 Temmuz 2019

 Tesettür abiye, bir kadının; düğün, kutlama, nişan, mezuniyet türü vakitlerde giymiş oldukları en gösterişli olan kıyafetlerdir. Hanımlar, bu zamanlarda birbirinden güzel abiyeleri giyip, tarzlarını yansıtırlar.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.